Eksperci od zielonych kart
Wyszukiwanie Logowanie Menu

Green Card Lottery

Green Card jest najbardziej poszukiwaną wizą imigracyjną na świecie. Niestety, w większości przypadków jest ona bardzo trudna do uzyskania. Jednakże, wśród długich procesów aplikacyjnych dla wszystkich rodzajów imigrantów, jest jedna pozytywna strona: Green Card Lottery, która jest otwarta dla osób z niemal każdego pochodzenia.

Czym jest Green Card Lottery?

Każdego roku Green Card Lottery daje 55 000 osób na całym świecie możliwość imigracji do Stanów Zjednoczonych bez konieczności posiadania wyjątkowych kwalifikacji, amerykańskich krewnych lub miejsca pracy w Stanach Zjednoczonych.

Każdy, kto spełnia stosunkowo niskie wymagania wjazdowe nałożone przez władze USA, może uzyskać szansę na wygraną w loterii, wykonując zaledwie kilka prostych kroków. Losowanie zwycięzców odbywa się co roku między majem a czerwcem i jest organizowane przez rząd USA.

Jak mogę wziąć udział w Green Card Lottery?

Dzięki naszemu Green Card Check możesz się dowiedzieć, czy kwalifikujesz się do udziału w Green Card Lottery, odpowiadając na kilka pytań.

Czy się kwalifikujesz? Gratulacje! Wykorzystaj w pełni swoją szansę na wygranie Zielonej Karty, biorąc udział za pośrednictwem The American Dream.

Zarejestruj się w Green Card Lottery z nami, a my zajmiemy się resztą. Po złożeniu wniosku nasz zespół przeprowadzi dokładną weryfikację danych. Jeśli nadal pojawią się pytania, skontaktuje się z tobą twój osobisty doradca.

Zalety Green Card Lottery z The American Dream

Aplikując za pośrednictwem The American Dream, unikasz ewentualnej dyskwalifikacji przez władze USA w wyniku bardzo częstych błędów formalnych.

Miliony aplikantów są dyskwalifikowane z loterii każdego roku, ponieważ nawet najmniejsze odstępstwa od wytycznych Departamentu Stanu USA nie są tolerowane. Szczególnie problematyczne jest to, że uczestnicy, którzy zostali zdyskwalifikowani, zazwyczaj nie są informowani o tym, że zostali zdyskwalifikowani - nie mówiąc już o powodach.

W rezultacie wielu fanów USA popełnia te same błędy rok po roku i marnuje cenny czas, mimo że szanse na wygraną w Green Card Lottery są bardzo wysokie, jeśli uczestniczy się w niej w prawidłowy sposób. Nie stanie się tak z The American Dream u boku.

Ile kosztuje udział w Green Card Lottery?

Uczestnicząc w Green Card Lottery można wybrać jeden z różnych pakietów usług. Oprócz podwójnego przeglądu aplikacji, wstępnego doradztwa i gwarantowanego uczestnictwa, The American Dream oferuje inne unikalne usługi. Obejmują one:

  • W przypadku wygranej: lot do USA i lot powrotny z USA są wliczone w taryfę SMART lub VIP
  • Taryfa VIP obejmuje przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej na Green Card.
  • Taryfa VIP obejmuje wypełnienie i przetłumaczenie niezbędnych formularzy wizowych.
  • Serwis dla zwycięzców Green Card i wiele więcej.

Co dzieje się po wygranej w Green Card Lottery?

O tym, jak wygląda życie po wygranej w Green Card Lottery lepiej opowiedzą nasi zwycięzcy. Są oni rozproszeni po całych Stanach Zjednoczonych.

Nasze statystyki zwycięzców poinformują cię o tym, jak różne narodowości są reprezentowane w corocznej Green Card Lottery. Nasze FAQ dotyczące Green Card odpowiada na często zadawane pytania dotyczące aplikacji o Green Card, procesu loterii oraz szczegółów dotyczących Green Card dla małżeństw i rodzin.