Eksperci od zielonych kart
Wyszukiwanie Logowanie Menu

Nadruk

Informacje podane zgodnie z § 5 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (TMG):

Siedziba główna:
The American Dream - US GreenCard Service GmbH
Danckelmannstr. 9
14059 Berlin, Niemcy

Biuro w USA:
The American Dream US GreenCard Service
1345 Ave of the Americas, 2nd floor
New York, NY 10105
USA

Reprezentowany przez:

CEO
Holger Zimmermann, Diana Bohlinth

Kontakt:

Europa: +49-30-511 0 511
USA: +1(347)342 00 95

Kontakt

Wpis do rejestru:

Wpis do rejestru handlowego
Sąd rejestrowy: Berlin-Charlottenburg
Numer rejestracyjny: HRB 152485

VAT::

Numer identyfikacyjny VAT zgodnie z § 27 a niemieckiej ustawy o podatku od towarów i usług:
DE291049963

Rozstrzyganie sporów

Komisja Europejska zapewnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (OS): Risoluzione online delle controversie | Commissione europea (europa.eu)

Nasz e-mail znajduje się w impressum/ogłoszeniu prawnym.

Nie bierzemy udziału w rozstrzyganiu sporów online przez konsumenckie komisje arbitrażowe.

Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawca ponosimy odpowiedzialność za zawartość tych stron internetowych zgodnie z § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (TMG). Jednakże, zgodnie z § 8 do 10 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (TMG), usługodawcy nie są zobowiązani do stałego monitorowania przesłanych lub przechowywanych informacji ani do poszukiwania dowodów wskazujących na nielegalną działalność.

Prawne zobowiązania do usunięcia informacji lub zablokowania korzystania z informacji pozostają niepodważalne. W takim przypadku odpowiedzialność jest możliwa tylko w momencie uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Nielegalne treści będą usuwane natychmiast po uzyskaniu o nich informacji.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich. Nie mamy wpływu na zawartość tych stron, dlatego nie możemy zagwarantować ich treści. Dostawcy lub administratorzy stron, do których prowadzą linki, są zawsze odpowiedzialni za ich zawartość.

Połączone strony internetowe zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie tworzenia linku. Nielegalne treści nie zostały wykryte w momencie łączenia. Nie można narzucić stałego monitorowania treści stron, do których prowadzą linki, bez uzasadnionych przesłanek wskazujących na naruszenie prawa. Nielegalne linki będą usuwane natychmiast po ich wykryciu.

Prawa autorskie

Treści i kompilacje publikowane na tych stronach internetowych przez dostawców podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie, a także wszelkiego rodzaju wykorzystanie wykraczające poza zakres prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron internetowych jest dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego. Komercyjne wykorzystanie naszych treści bez zgody autora jest zabronione.

Prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane, o ile treści na tych stronach nie pochodzą od dostawcy. Wkład osób trzecich na tej stronie jest oznaczony jako taki. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek naruszenie praw autorskich, poinformuj nas o tym. Takie treści zostaną niezwłocznie usunięte.