Eksperci od zielonych kart
Wyszukiwanie Logowanie Menu

Szanse na wygranie Green Card

Do 40% wszystkich uczestników Green Card Lottery zostaje zdyskwalifikowanych z powodu błędów w procesie aplikacyjnym. To tylko jeden z powodów, dla których warto ubiegać się o Green Card z pomocą ekspertów The American Dream's USA. Wyjaśniamy wszystkie zalety agencji Green Card.

Zalety wiodącej agencji Green Card

Sukces w Green Card Lottery zależy od złożenia wniosku w odpowiedniej formie i czasie. Wielu uczestników poniosło porażkę w tym pierwszym ważnym kroku w kierunku uzyskania Green Card - z powodu niewiedzy lub niepotrzebnych błędów.

Aby zagwarantować bezbłędne złożenie wniosku o Green Card, licencjonowani przez rząd konsultanci imigracyjni The American Dream dwukrotnie sprawdzają dokumenty aplikacyjne i doradzają osobiście przed i po wygraniu Green Card.

Dzięki usługom The American Dream w zakresie Green Card możesz usiąść wygodnie, zrelaksować się i w spokoju marzyć o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

Szanse na wygraną w Green Card Lottery

Według naszych długoterminowych analiz wewnętrznych, szanse na wygranie Gree Card wynoszą obecnie około 1:25 do 1:75 (w zależności od regionu, w którym mieszkasz) - dla Europejczyków ostatnio około 1:45. Oznacza to, że mniej więcej co 45. uczestnik faktycznie wygrywa Green Card.

Ponieważ wnioski o Green Card muszą być składane wyłącznie online, ogólna liczba wnioskodawców na całym świecie spadła.

Unikaj błędów w Green Card Lottery

Błędy popełniane przez uczestników Green Card Lottery powodują, że co roku dyskwalifikowanych jest nawet 40 % wszystkich aplikujących. Oprócz błędów formalnych i niechlujstwa we wniosku, często jest to spowodowane niezgodnymi ze stanem faktycznym zdjęciami paszportowymi.

Problem w tym, że władze USA nie informują zdyskwalifikowanych wnioskodawców o tym, czy i dlaczego zostali wyeliminowani z Green Card Lottery. W rezultacie wielu uczestników popełnia te same błędy rok po roku, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Tutaj właśnie wkracza The American Dream:

Amerykańscy eksperci z The American Dream osobiście przeglądają każdy wniosek o Green Card wielokrotnie, aby wyeliminować błędy i uzyskać jak najwięcej z każdego wniosku.

Pozwala nam to zagwarantować udział każdego klienta w Loterii na czas i w prawidłowej formie. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w imigracji do USA, jesteśmy zawsze po twojej stronie i chętnie przeprowadzimy cię przez cały proces uzyskania Green Card, nawet po wygranej.

Statystyki zwycięzców z The American Dream

Po raz kolejny około 50% wszystkich laureatów Green Card z Niemiec uczestniczyło w programie z pomocą The American Dream. Więcej informacji na temat naszej usługi można znaleźć w sekcji Usługi i koszty.

Podwojone szanse na Green Card dla rodzin

Chociaż wielokrotne zgłoszenia nie są dozwolone w Green Card Lottery, istnieje sprytna sztuczka dla małżeństw: wygrana w Green Card Lottery uprawnia również współmałżonka do otrzymania Green Card. Dlatego oboje partnerzy mogą uczestniczyć w tym samym czasie, podwajając w ten sposób szanse na wygraną dla całej rodziny.

Ponadto, niezamężne dzieci w wieku poniżej 21 lat automatycznie nabywają prawo do Green Card, jeśli jeden z rodziców wygra.

Uwaga

Jeśli ta sama osoba złoży wiele wniosków w ramach jednego cyklu Green Card Lottery, zostanie automatycznie zdyskwalifikowana.

Gwarantowany udział i certyfikacja

Gwarantujemy udział w Green Card Lottery USA! Nasz wykwalifikowany personel dokładnie i ręcznie sprawdza każdy wniosek. Po złożeniu wniosku o Green Card do władz USA w odpowiedniej formie i czasie, wyślemy ci certyfikat potwierdzający twój udział w Green Card Lottery. Oczywiście zostaniesz również powiadomiony o wyniku.

Licencjonowani przez rząd konsultanci imigracyjni

Pracownicy The American Dream są licencjonowanymi przez rząd konsultantami ds. emigracji zgodnie z niemiecką ustawą o ochronie emigrantów (§1 z 12 marca 2013 r.).

Założona w 1996 roku w Berlinie, nasza Agencja Green Card może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie Green Card i imigracji do USA - i ty możesz na tym skorzystać!

Kompleksowa i beztroska obsługa

Nie tylko w przypadku wygranej, ale także przed i w trakcie procesu ubiegania się o Green Card, nasz zespół jest do twojej dyspozycji i pomoże ci słowem i czynem we wszystkich kwestiach związanych z Green Card.

Nasi wykwalifikowani eksperci z USA monitorują cały proces aplikacji, załatwiają wszystkie niezbędne formalności i powiadamiają o wynikach Green Card Lottery.

Dwa przeglądy aplikacji

Nasz międzynarodowy zespół ekspertów ds. Green Card z USA osobiście dwukrotnie sprawdza każdy przychodzący wniosek o Green Card, zanim zostanie on przesłany do władz USA.

Dzięki tej podwójnej weryfikacji i inteligentnemu oprogramowaniu fotograficznemu The American Dream, masz gwarancję udziału w Green Card Lottery.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub niejasności, nasz zespół skontaktuje się z tobą, aby zweryfikować dokładność informacji i poprawić wszystkie błędy.

Rejestracja przez cały rok

W przeciwieństwie do oficjalnych ram czasowych ustalonych przez władze USA, które wynoszą średnio 30 dni w roku, The American Dream umożliwia rejestrację w Green Card Lottery przez cały rok.

Obowiązuje następująca zasada:

  • Im wcześniej się zarejestrujesz, tym tańszy będzie twój udział w Green Card Lottery.
  • Po rejestracji możesz usiąść i zrelaksować się, ponieważ gwarantujemy, że twój wniosek o Green Card zostanie złożony do władz USA w odpowiedniej formie i czasie.

Wygodne konto klienta

Dzięki poręcznemu kontu klienta The American Dream możesz przez cały czas śledzić swoje zgłoszenie do Green Card Lottery! Jako zarejestrowany klient, możesz cieszyć się następującymi korzyściami:

  • Stały wgląd w swoje dane osobowe
  • Aktualizacja danych za pomocą kilku kliknięć
  • Otrzymywanie automatycznych powiadomień w przypadku niekompletnych danych
  • Dostęp do ważnych dokumentów, takich jak faktury lub certyfikaty uczestnictwa w dowolnym momencie.
  • Proces płatności jest prosty i bezpieczny

Ekskluzywny przewodnik i informacje dla zwycięzców

Będziemy nadal służyć pomocą nawet po wygranej! Oprócz 56-stronicowego przewodnika dla zwycięzców z pomocnymi wskazówkami i szczegółowymi informacjami na temat późniejszego procesu uzyskania Green Card, wszyscy nasi zwycięzcy otrzymują wyłączny dostęp do naszego internetowego centrum informacyjnego dla zwycięzców.

Ponadto, każdy zwycięzca The American Dream otrzymuje dostęp do ekskluzywnej społeczności zwycięzców, w tym prywatnej grupy na Facebooku i forum ekspatów w USA z ponad 50 000 wpisów, służących jako dogłębna baza wiedzy i archiwum, które odpowiada na wszystkie pytania dotyczące imigracji do Stanów Zjednoczonych.

Dla wielu z naszych ponad 21 000 zwycięzców, społeczność ta była jednym z najważniejszych źródeł pomocy w drodze do USA.

Specjalna infolinia z konsultantami imigracyjnymi z USA zapewnia również osobiste wsparcie dla zwycięzców The American Dream. Trzymamy kciuki za twoją wygraną Green Card! W przypadku ogólnych pytań dotyczących naszych usług, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.