Eksperci od zielonych kart
Wyszukiwanie Logowanie Menu

Bliższe spojrzenie na AMERYKAŃSKI MARZENIE

Kto stoi za agencją zielonej karty The American Dream? Kim są jej założyciele, jak długo The American Dream jest niezależną firmą i z kim tak naprawdę kontaktujesz się dzwoniąc lub pisząc e-mail? Chcielibyśmy poświęcić trochę czasu, aby się przedstawić i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć na nasz temat poniżej.

Green Card Lottery

Skorzystaj z szansy zamieszkania w USA i zgłoś się do oficjalnej Loterii Zielonej Karty USA!

Założyciele

Holger Zimmermann i Marcus Sieber założyli The American Dream w Berlinie w 1996 roku. To, co obecnie jest międzynarodową firmą z dziesiątkami tysięcy klientów każdego roku, zaczęło się jako projekt uniwersytecki.

Pomysł zrodził się podczas pobytu w USA, kiedy to Holger Zimmerman, specjalizujący się w biznesie i ekonomii, oraz Marcus Sieber, student prawa, dowiedzieli się, że Stany Zjednoczone od 1994 roku rozdają zielone karty w ramach Loterii Zielonej Karty. W tym czasie wiele firm prawniczych w USA świadczyło kompleksowe usługi w ramach tzw. loterii wizowej.

W Niemczech i Europie Loteria Zielonej Karty była w dużej mierze nieznana. Dysponując niewielkim budżetem, ówcześni studenci zaczęli prowadzić badania na Freien Universität Berlin, aby dowiedzieć się, jak duże było zainteresowanie Loterią Zielonej Karty i czy istniało zapotrzebowanie na usługi w Niemczech. Odpowiedź była przytłaczająco pozytywna i w tym roku przetworzono setki wniosków o Zieloną Kartę, a założyciele mogli pogratulować dziesiątkom zwycięzców.

Grupa korporacyjna American Dream

W ciągu kolejnych lat firma rozrosła się do grupy korporacyjnej towarzyszącej wielu różnym sektorom usług. Jednym z najważniejszych etapów w historii firmy było uzyskanie rządowej licencji dla konsultantów emigracyjnych The American Dream przez Niemiecki Urząd Federalny. Dzięki temu firma stała się pierwszą prywatną agencją doradztwa emigracyjnego w Niemczech. Kolejnym kamieniem milowym było założenie spółki spin-off, która zajmuje się przetwarzaniem wiz amerykańskich dla klientów prywatnych i firm. W naszej siedzibie w Berlinie, w Niemczech, ponad 20 naszych pracowników zajmuje się przetwarzaniem wiz dla turystów, emigrantów i poszukiwaczy przygód, a także biznesmenów, korporacji i działów personalnych. Aby bliżej przyjrzeć się historii The American Dream, zapoznaj się z naszą dokumentacją fotograficzną.

Green Card Team

Nasz międzynarodowy zespół obsługi Zielonej Karty chętnie służy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Nasi konsultanci ds. Zielonej Karty są dostępni codziennie od 8:00 do 22:00. Napisz do nas e-mail, zadzwoń lub skorzystaj z funkcji czatu, aby skontaktować się z nami w dowolnym momencie, nawet w niedziele i święta!

Nasz wyszkolony zespół ekspertów z przyjemnością udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące Zielonej Karty. Co więcej, bierzemy na siebie wszystkie formalności związane ze złożeniem wniosku i powiadomieniem Cię o wynikach Twojej osobistej Loterii Zielonej Karty.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Dopóki nie poszczęści Ci się w Loterii Zielonej Karty, chcemy wykorzystać ten czas, aby podzielić się z Tobą informacjami o krainie nieograniczonych możliwości! Równie nieograniczone, jak rozległe krajobrazy Ameryki, są sposoby, w jakie można nawiązać kontakt z nami i innymi fanami USA.

Pozostajemy w kontakcie ze zdobywcami Zielonej Karty i tymi, którym wkrótce może się poszczęścić. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby Twój Amerykański Sen stał się rzeczywistością i cieszymy się, że możemy Ci w tym pomóc. Zostań częścią społeczności The American Dream! Oznaczaj swoje ulubione posty lub zdjęcia hashtagiem #TheAmericanDream i dziel się swoimi ulubionymi momentami z USA z nami i innymi fanami.

Poniżej znajduje się przegląd platform mediów społecznościowych, z których korzysta The American Dream. Regularne zaglądanie na nie jest zdecydowanie warte czasu, zwłaszcza ze względu na liczbę ekskluzywnych loterii, które organizujemy dla naszych klientów i obserwujących American Dream. Jeszcze lepiej, dołącz i podziel się swoim zdjęciem!

Newsletter & Co

Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Zielonej Karty i zapewnić łatwy dostęp do informacji na wszystkich platformach mediów społecznościowych. Z Twoją pomocą, społeczność The American Dream - Twój kompleksowy ekspert od Zielonej Karty i Loterii Zielonej Karty - będzie się nadal rozwijać. Jeszcze nigdy życie w USA nie było tak na wyciągnięcie ręki.

Z niecierpliwością czekamy na bogatą wymianę pomysłów dla naszych fanów z USA na wszystkich platformach społecznościowych. Mamy nadzieję, że będziemy z Tobą w kontakcie!